Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miss Xhuli - Just Miss  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

12/06/2009

2009-06-12T11:29:52+00:00Kur kaloj thua skyzmy miss
eger te shikoj
a dont like thys
insiston me merr ne telefon
besoj me kupton
beyby eshte von

E di se cfar ti don nga mua
kur me thua beybe
e di shume mir cdua nga ty
kur te them am you leide

Ref
Beyby nuk ka rendesi
mund te me thuash just miss
ne ket nat un dhe ti
smbetet vetem me nje kiss

Duhet te dish si te me fitosh
s'mjafton nje shikim
a nje ledhatim
duhet te dish si te me kerkosh
por me xhepa bosh
beyby sben dot kosh

E di se cfar ti don nga mua
kur me thua beybe
e di shume mir cdua nga ty
kur te them am you leide

Ref
Beyby nuk ka rendesi
mund te me thuash just miss
ne ket nat un e ti
smbetet vetem me nje kiss

Duhet te dish si te me fitosh s'mjafton nje shikim
a nje ledhatim
duhet te dish si te me kerkosh
por me xhepa bosh
beyby s'ben dot kosh

E di se cfar ti don nga mua
kur me thua beybe
e di shume mir cdua nga ty
kur te them am you leyde

Ref
Beyby nuk ka rendesi
mund te me thuash just miss
ne ket nat un e ti
smbetet vetem me nje kiss

Teksti nga Kelli
Muzika dhe Orkestroi Fabjan Asllani
Shoqeruar nga grupi i baletit Tan Brama


Më Shumë Këngë Nga Miss Xhuli:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet