Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Mondy - Hajdeni Shqiptar  (Feat. E.K.R)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2013

2013-05-25T08:38:43


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajdeni Shqiptar" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mondy: