Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mondy - Blla Blla Blla (Feat. Toni White)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Blla Blla Blla" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Mc Kresha & Lyrical Son - Blla Blla Blla

[Verse 1: Lumi B]
Yea, God damn! Babadem
Jom tu i denu, Si mi nxon pa patent
Dridhen pi tute, Si me kcy Reagga dance
T'Ngult n'ket loj, Do po thojn na kan nem
Amo yea.. ! Ky o Hip-Hop biri biri
Paret e palume n'zarf , yeah , biri biri
Ti pe din kush o the man! Fjalt e mia mbahen men
Si me kon i pit, Foli me ven biri biri
Hip-Hop-i te na, Topi te na
T'Dopt jan ata, Dope jena na
Kopjojn ata, Qata kopin ata
Dojn mu afru, Po stop-i te na
Yeah Blla Blla Blla Blla
Skini ca thuni, SHUNI !
Sje Lyrical si Festimi, MC si Kresha
Biatch, You can never be Lumi

[Chorus 2x: Lyrical Son]
Sdi ça po folin
Sdi ça po folin
Diçka po folin
Ama mu po mduket krejt si
Blla Blla Blla.. Blla Blla Blla (uh)
Se krejt ça thojn po m'doket
Blla Blla Blla
[Bridge 2x: Lyrical Son]
A e pate me mu
Boll u mate me mu
Spo du mo mi ngu
Se krejt ca thojn po mduket
Blla Blla Blla

[Verse 2: Lyrical Son]
Check it! Legendary shit thirre epic
Jepi thobes mbushi tangat plot eki
Preki tuat t'mdhaja si per eki seki
Heki bluzat thirri shoqet lujm n'ekip
Biiitch! Ska ma tata-mata
Nese Rap-i su m'jep Lek, I kthe'na pun've mbrapa
Huh, hustle hard on my blocka
Blej lir shite shtrejt s'marin vesh papakat
N'Rrug ton kohën, Non-Stop
Heci me kohën n'teleport
Chilli-ti kthena n'zo per s'dyti
Edhe pse ngohen babës s'na ha fort
Dhipi i fort Lara Croft
Po din me m'josh si me shkop
Spo du mi lof, Po rri foft
E di ça m'ndodh, E di ça thot

[Chorus 2x: Lyrical Son]
Sdi ça po folin
Sdi ça po folin
Diçka po folin
Ama mu po mduket krejt si
Blla Blla Blla.. Blla Blla Blla (uh)
Se krejt ça thojn po m'doket
Blla Blla Blla

[Bridge 2x: Lyrical Son]
A e pate me mu
Boll u mate me mu
Spo du mo mi ngu
Se krejt ca thojn po mduket
Blla Blla Blla

[Verse 3: MC Kresha]
Rapsodët n'Rap t'Sotit
T'Qifsha rekordet kur t'na nish akordet
Dhoma e lord-it krejt ndryshe folet
Stick to the script bitch mos i ndrysho rolet
S'Na din vendodhjen fshehtësi si simbole
Un e kry punen shoki nuk shes bole
Neve na ki aty ku mas miri bohet
Hajde ma shpejt edhe thirri krejt shoqet
Loqka tinzare po don mem qit fare
Grupi Kontaktit, Lidhja Nderkombëtare
Un sjam i jashtit, Vec dal nëpër male
Loja e fatit, Jom ardh me po pare
Dit e mira vin, t dillen se jon t'lira
Njerzt dojn dill, E knej s'dojn me dhan lira
Dobsirat bojn teater, Se i kan dy fytyra
Lekt i lexoj si libra - Lektyra

[Chorus 2x: Lyrical Son]
Sdi ça po folin
Sdi ça po folin
Diçka po folin
Ama mu po mduket krejt si
Blla Blla Blla.. Blla Blla Blla (uh)
Se krejt ça thojn po m'doket
Blla Blla Blla

[Bridge 2x: Lyrical Son]
A e pate me mu
Boll u mate me mu
Spo du mo mi ngu
Se krejt ca thojn po mduket
Blla Blla Blla

Dafina Zeqiri - Blla Blla Blla

M’fal m’fal,okej mshoma,ki t’drejt,
M’fal m'fal tlutna grrithum grrithum kom ki t’drejt.
M'fal m'fal... m'fal o njeri

dafina:
T'lutem gojen mos e qel,
Per diçka qe shihet vet,
Mos me thuaj se vepra jote flet

Ref:
Baby stop, Honey me ngadal,
nuk lahesh te une me nje mfal.
Blla blla blla what do you need,
bere krim e tash mbaje mbi N'shpine

T'lutem gojen mos e qel,
Kur ajo osht me ty n'shtrat,
Mos mu afro se puna jon e pat

Ref:
Baby stop,Honey me ngadal,
nuk lahesh te une me nje mfal.
Blla blla blla what do you need,
bere krim e tash mbaje mbi N'shpine
K-os
Menon qe je non-stop n'qender t'vemendjes,
Po nuk je non-stop n'qender t'vemendjes,
Se si vren kur em folin,m'lypin prap
Se je nxon para pasqyres me make-up,
Spo t'thom mfal veq pot kallxoj qysh ke puna,
Ajo erdh te une,vet un e nxuna,
Qa me bo kaniher nuk menoj larg,
Kaniher s'menoj me kry po me to,
Thom jo jo,
Knej thom kurr se lo,
Jo,per heren e dyt gabimin e njejt me bo,
Po ndodh edhe ka me ndodh prap
Nese jena en rrug a jena en club,
Nese ti nuk e merr vesh kurr smunet me kon gabim,
Se kurgjo ska ndodh nese kerkush se din,
E tash thuj qka dush,sa dush bertit
Per mu ma i rendsishem jom une se ti yo...

Ref:
Baby stop ,
Honey me ngadal,
nuk lahesh te une me nje mfal. Ok.
Blla blla blla who do you need,
bere krim e tash mbaje mbi shpine(x3)


Featuring: Toni White
Publikimi: 25/05/2013Më Shumë Këngë Nga Mondy:


Komente mbi këtë këngëMondy - Blla Blla Blla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Blla Blla Blla".
3. Video është e këngës "Blla Blla Blla", por nuk këndohet nga Mondy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.