Audio

Mondy - Je Me Mu Jam Me Ty  (Feat. Florinda)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/05/2013

2013-05-25T08:44:37


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Je Me Mu Jam Me Ty" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mondy i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mondy: