Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mondy - Me Mu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Mu" kënduar nga Mondy.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Eva - Me Mu

Ne zemren time kam nje Vale
Ai qe ma la
Ndjenjat qe ja kom fal
U be ai

Sa mire po dukesh n'foton e saj
Ti me fale lot ne mesnate hej
Koha ime tash u nal
Qdo Kujtim u zhduk mbas fjalve

Ref:
sa jena ni na e sa jena pa
sa jena mmm na sa jena nda
per ty krejt u shkriwa
ajo qka te dha
sekretet e mija vetem ty ti dhash
ndiju me mire me mu ndiju me mir me mu
se na jena bumm damm
ndiju me mir me mu ndiju me mir me mu
e jotja do jem prap
(se ti je my babe,ti je my babe
ti je my babe 2x)

N'ditlindjen time ajo pran
Ty te ka
As urime as dhurate
Prej teje ska

Sa mire po dukesh n'foton e saj
Ti me fale lot ne mesnate hej
Koha ime tash u nal
Qdo Kujtim u zhduk mbas fjalve

Ref:
sa jena ni na e sa jena pa
sa jena mmm na sa jena nda
per ty krejt u shkriva
ajo qka te dha
sekretet e mija vetem ty ti dhash
ndiju me mire me mu,ndiju me mir me mu
se na jena bumm damm
ndiju me mir me mu,ndiju me mir me mu
e jotja do jem prap
(se ti je my babe,ti je my babe
ti je my babe 2x)

Donjeta Ahmetaj - Me Mu

Në club tu hy me shoqëri,
Sonte du me kalu mirë,
Du me kalu mirë!
Të gjithë jemi mbledh në podium,
Lësho volumin në maximum.
Në maximum.
Hjade me ne të gjithë duart lart,
Hey Dj mos u ndal, jo mos u ndal!
Kjo melodi na sfidon,
Deri në mëngjes është nata jonë, është natë e jonë.

Me mu hajde sonte me festu,
Tanat të këqijat me I harru,
Me mu mos u ndal,
Luj,luj, luj
Me mu hajde sonte me vallëzu,
Me këtë ritëm pa pushu,
me mu mos u ndal,
luj, luj, luj me mu,me mu, me me mu...

U bo shumë nxehtë cka po pret,
Atmosfera po na thërret,
Po na thërret!
Shumë po më pëlqen si vallëzon,
Energjia na pushton,
Neve na pushton

2Ton - Me Mu

Ref: 2x
Ajo me mu ko mu kon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh no no
Edhe numrin ma ka dhon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh no no

Nuk kena koh per diskutim
Veq kontakt me ra
Folim shpesh, ama rrall jem tu u pa
Per ty menoj kur e shoh orën njo mi njo (01:01)
Dytë e dina qa po dojna na
Vet ku je kallxom
Du me dit a jom qaj
Qe ki me prit tan kohen
Edhe nuk osht von
Kjo Nuk o normal
Kur e shoh vetin se qa mbon
Nese nuk foli me to
Ni dite mire nuk m'shkon
Ajo mka pru nket gjendje
Sa mir doket em lujti prej menve
Doket hot, doket sweet so fine
Krejtve po du me ju thon qe she's mine

Ref: 2x
Ajo me mu ko mu kon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh no no
Edhe numrin ma ka dhon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh no no

T'Dyt e kena t'njejtin menim
Edhe t'njejten bot
Kur jom me to sem mjafton veq ni got
Fjalt qe tjert i folin per to per mu osht e kot
Un me to e kena tnjejten bot
Qysh doket m'pelqen
Edhe i pelqej
Kaniher m'kthen kah veti, kaniher un e kthej
Nuk e kom menu najhere qe m'rren ose e rrej
Ja plotsoj krejt deshirat e zemren nuk ja thej
Ajo mka pru nket gjendje
Sa mir doket em lujti prej menve
Doket hot, doket sweet so fine
Krejtve po du me ju thon qe she's mine

(Veq me ty un veq me ty zemer un kom mu kon t'kom
t'kom Thon moti edhe niher prap jom tu ta thon veq mu m don ti
Une numrin veq ty ta kom dhon)

Ref: 2x
Ajo me mu ko mu kon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh no no
Edhe numrin ma ka dhon oh no no
Sdon me dal me tjeter kon oh nono

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 25/05/2013Më Shumë Këngë Nga Mondy:


Komente mbi këtë këngëMondy - Me Mu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Mu".
3. Video është e këngës "Me Mu", por nuk këndohet nga Mondy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.