Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morphine - Harley Davidson  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Top Fest 6

Komente

Asnjë Koment

10/05/2009

2009-05-09T23:00:00+00:00Strofa 1

Vij prap duke leshuar tym dhe flak
duke car token duke e thyer pak nga pak
Ile te gjitha pas njerez djaj dhe gjak
Askush asgje sma ndal vrullin tim vandal

e di qe jam ne zjarr e di qe jam i marr
E di ku dua te shkoj e di cfar dua te bej
rrezikun e pranoj dhe friken e deboj
asgje smund tme ndaloj misionin ta vazhdoj.

Refreni

Rruget po i kalerohoj
Cdo gje reth vetes sundohoj
me energjin qe percohoj
Mund t sheroj dhe te shkatrroj
Harley Davidson 2x

Strofa 2

kaloj prap me fuqishem se me par
koha ka kaluar, toka prap e car
tymi lart esht ngritur bota ka par
uturima esht degjuar shinjestra jam vec un


e di qe sdo zhgenjehem e di qe vetem sngel
E di ku dua te shkoj e di cfar dua te bej
rrezikun e pranoj dhe friken e deboj
asgje smund tme ndaloj misionin ta vazhdoj.

Refreni 2

Rruget po i kalerohoj
Cdo gje reth vetes sundohoj
me energjin qe percohoj
Mund t sheroj dhe te shkatrroj
Harley davidson 2x

E kam energjin e mjaftushme 4X

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet