Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Bushi - Jasha Jasha Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

jasha jasha opa opa eni te festoj te ri e te reja gjith se bash

ku eni te vallzoj do te luajm do te kendojna deri ne agim eja sonte knaqu ti ooo shpirti im

ref:ooooo e jasha jasha opa opa vallzojn qunat qunat edhe gocat jasha jasha opa opa kur kendojm se bahsku po na dridhet toka 2x

ne ket mbramje shum te bukur eni te festojm te ri e te reja gjith se bashku ejani te vallzojm
do te luajm do te kendojna deri ne agim eja sonte knaqu ti oo shpirti im

ref:ooooo e jasha jasha opa opa vallzojn qunat qunat edhe gocat jasha jasha opa opa kur kendojm se bahsku po na dridhet toka 2xNuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Bushi - Jasha Jasha
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jasha Jasha".
3. Video është e këngës "Jasha Jasha", por nuk këndohet nga Motrat Bushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Bushi:


Komente 0