Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Binjake - Tinez Me Veshtron Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Sonte po vallezoj,me plote deshire
E ty djale te preka me pahir
Sillesh e pshtillesh,e rreth meje
E nuk e dija se me deshiron

REF:
Q'ke djale,pse hesht,tinez me veshtron
Zgjuar,sy qel ti po me endrron
S'jam ajo qe fshehur ti e mendon
S'do t'jem me ty,nese s'me meriton.

Sonte rreth meje te gjithe po vallezojne
E ty djale syte te xixellojne
Me shikime ti m'ledhaton
Por t'me afrohesh,jo s'po guxon

REF;
Q'ke djale,pse hesht,tinez me veshtron
Zgjuar,sy qel ti po me endrron
S'jam ajo qe fshehur ti e mendon
S'do t'jem me ty,nese s' me meriton.


Ky tekst u dërgua nga Memli


Nuk kemi video për këtë këngë.
Motrat Binjake - Tinez Me Veshtron
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tinez Me Veshtron".
3. Video është e këngës "Tinez Me Veshtron", por nuk këndohet nga Motrat Binjake.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Duhani:


Komente 0