Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Gashi - Po Na Vikan Krushqit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Na Vikan Krushqit".
3. Video është e këngës "Po Na Vikan Krushqit", por nuk këndohet nga Motrat Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Gashi - Po Na Vikan Krushqit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/10/2020

2020-10-14T17:00:10+00:00


"Po Na Vikan Krushqit" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Motrat Gashi.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Motrat Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Mera Zymeri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

po na vikan krushqit
nusen me marr
po i thojka nana
qikes udha e mbare(2x)

lujna me tupan e me def
aty hynin n'valle
me ba qef
po na vikan motrat me vlla t'vet
lumi ti o vlla qfar nuse ke gjet(2x)

shpi ke lan moj nuse
e ktu shpi ke gjet
nan ke lan moj nuse
e ktu nan ke gjet

lujna me tupan e me def
aty hynin n'valle
me ba qef
po na vikan motrat me vlla t'vet
lumi ti o vlla qfar nuse ke gjet(2x)Më Shumë Këngë Nga Motrat Gashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet