Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Hajzeri - Hape Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hape Zemren".
3. Video është e këngës "Hape Zemren", por nuk këndohet nga Motrat Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Hajzeri - Hape Zemren  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Zemër Oj Zemër"

Komente

Asnjë Koment

17/03/2008

2008-03-17T00:23:59+00:00Hape zemren dhe me thuaj pse ke pritur deri tash
s'me the cka din per mua atehere kur pate rast

i doja buzet e tua t'kujtohet ajo nate
se di si nuk u puthem pse nuk patem fat

Dua qe sonte te dalim
e ta shuajme zjarrin
te lutem per neser mos e le
dua qe sonte te flasim
e me mos ta zgjasim
kete zemer vetem ti ma njeh-2x

E prita thirjen tende cdo nate e cdo mengjes
dikur do t'jesh i imi shpresa kurre nuk vdes

i doja buzet tua t'kujtohet ajo nate
se di si nuk u puthem pse nuk patem fat


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini
Më Shumë Këngë Nga Motrat Hajzeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet