TEKSTESHQIP

Motrat Hajzeri
Ah Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashni" kënduar nga Motrat Hajzeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.