TEKSTESHQIP

Motrat Hajzeri
Me Fal
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Me Fal" kënduar nga Motrat Hajzeri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është finalizuar tek audienca e gjerë me vlera artistike edhe me një videoklip muzikor, i cili u publikua më 17 Dhjetor 2014.
Renditja:
Top 200