Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hoxha - Potpuri (Gezuar 2024) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Oj lulie hanem e hanem
oo kujna ja len nanen
oo kujna ja len nanen

Oj lulie hanem e hanem
oo kujna ja len nanen
oo kujna ja len nanen

Nanen se harrova harrova
oo mat mirin e mora
oo mat mirin e mora

Oj lulie hanem e hanem
oo kujna ja len baben
oo kujna ja len baben

Baben se harrova harrova
oo mat mirin e mora
oo mat mirin e mora


Oj lulie o llokum
llokumi me arra
llokumi me arra o

Qka ka nuse n'mahall ton
ti je ma e para
ti je ma e para o
2x

Oj lulie o llokum
llokum me lajthia
llokum me lajthia

Qka ka nuse n'mahall ton
ti je ma e mira
ti je ma e mira o
2x

Oj lulie o llokum
llokumi me ngjyra
llokumi me ngjyra

Qka ka nuse n'mahall ton
ti je ma e mira
ti je ma e mira o
2x
Motrat Hoxha
Publikimi: 04/11/2023
Orkestrimi: Enver Ibrahimi


Motrat Hoxha - Potpuri (Gezuar 2024)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2024)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2024)", por nuk këndohet nga Motrat Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hoxha:


Komente 0