TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha
E Lumtur E Lumtur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Lumtur E Lumtur" kënduar nga Motrat Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.