TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha & Gani Hoxha
Kceva Pupin
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kceva Pupin" kënduar nga Motrat Hoxha & Gani Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.