TEKSTESHQIP

Motrat Hoxha
Kanagjegji
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanagjegji" kënduar nga Motrat Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të shtuar dozën artistike, ky krijim muzikor bëhet i disponueshëm në ekranet tona i përpunuar në aspektin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 23 Korrik 2019.