TEKSTESHQIP

Motrat Kryeziu
Sykaltroshe Faqekuqe
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sykaltroshe Faqekuqe" kënduar nga Motrat Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky produkt muzikor finalizohet me mjaft shije me klip muzikor, i cili u publikua me datë 9 Qershor 2013.