TEKSTESHQIP

Motrat Kryeziu
Potpuri 1999
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1999" kënduar nga Motrat Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.