TEKSTESHQIP

Motrat Kryeziu
Larg Në Gjermani
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Larg Në Gjermani" kënduar nga Motrat Kryeziu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.