Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Maksuti - Dy Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Dy nuse dy nuse oj rejat e mija hyni n valle me vallzu po bojn darsem dy vllaznija
2/ Djemt e nanes si dy ylla sa shum mkeni gzu dy nuse mat mira nshpi mi keni pru
2×Dy nuseee dy nuse oj rejat e mija hyni nvallee me vallzu po bojn darsem dy vllaznijaa
Njanen e man nana tjetres baba syt ja shplon merrni temena moj nuse me shuplaka krejt po mshojn
2×Dy nuse dy nuse oj rejat e mija hyni nvalle me vallzu po bojn darsem dy vllaznija
3×Dy nusee dy nuse oj rejat e mija hyni nvalle me vallzu po bojn darsem dy vllaznijaa..


Ky tekst u dërgua nga Esaa

Motrat Maksuti - Dy Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Nuse".
3. Video është e këngës "Dy Nuse", por nuk këndohet nga Motrat Maksuti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Maksuti:


Komente 0