Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Murtezi - Kenge Per Adem Jasharin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Mora fjalë
Mira fjalë e mora vargun mora qarkun më i thur këng
Më i thur këng bashkle gjendari ti këndoj
Ti këndoj Adem jashari ti këndoj
Tash sa vjet
Tash sa vjet se sheh prekazin dhe reqakun
Tash sa vjet,tash sa vjet se sheh drenicën tash sa vjet
Tash sa vjet dhe mitrovicën tash sa vjet
Qo Adem
Qu pot thojnë o zogjët e malit dhe bylbylat qu Adem
Po thojnë lule trandafila qu Adem
Qu pot thojn dhe trimat qu Adem


Ky tekst u dërgua nga Anonym😊

Motrat Murtezi - Kenge Per Adem Jasharin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Adem Jasharin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Adem Jasharin", por nuk këndohet nga Motrat Murtezi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Murtezi:


Komente 0