Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Perteshi - Maturant Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Edhe pak
Edhe pak ka mbet
Sa osht mbyll syt shkuan
Kater vjet kur mbaron
Kjo nat rrugve tona Shkojm
sonte njeritjetrit
Lamtumir i thojn

Ref:
Maturant
Festoni maturant
Dhe ket nat
Maturant
Festoni maturant
Ju uroj fat (x2)

...

Edhe pak
Nuk ka mbetur shum
Veq edhe ket nat
Duroni pa gjum
Sa gezimere bashk e kemi pas
Ndoshta shihemi po jo ne at plas

Ref:
Maturant
Festoni maturant
Dhe ket nat
Maturant
Festoni maturant
Ju uroj fat (x2)

...

Ref:
Maturant
Festoni maturant
Dhe ket nat
Maturant
Festoni maturant
Ju uroj fat (x2)


Ky tekst u dërgua nga Aulinda

Motrat Perteshi - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga Motrat Perteshi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Perteshi:


Komente 0