Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Syt E Tu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x
sa shum koh kan kalu
si kam pa dy syt e tu
gjithmon nzemer te kam rujt
me beso per ty kam vujt

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda

2x
ata sy me plot shkelqim si harroj o shpirti im
tash per ne ma nuk ka kthim veq kjo keng ka mbet kujtum

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda

2x
syt e tu o syt e tu
asniher si kam harru
mall kam pas niher mi pa
edhe pse ne jemi nda


Motrat Shala - Syt E Tu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syt E Tu".
3. Video është e këngës "Syt E Tu", por nuk këndohet nga Motrat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Shala:


Komente 0