A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
MProduction
  • Vendlindja:
  •  
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

MProduction është video produksion shumë i njohur. MProduction është një kompani e cila është e specializuar në xhirimin e Video Klipeve, Dasmave, Eventeve, dhe Konferencave të ndryshme në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni.

MProduction ka për qëllim t’i ofrojë klientëve të saj shërbimin e xhirimit të ngjarjeve të ndryshme përmes pakove speciale për video klipe, dasma, evente dhe konferenca. Këto pako janë dizajnuara për t’i përmbushur kërkesat nga më modestet e deri tek ato më specialet, dhe si të tilla ato janë të përshtatshme për çdo klient dhe çdo buxhet.

Duke patur parasysh rëndësinë e veçantë të ngjarjeve si dasmat në jetën dhe kulturën tonë, MProduction synon t’i kapë momentet më të bukura dhe të mundësojë përjetimin e kujtimeve më të paharrueshme të këtij evenimenti në çdo kohë përmes pakove tona për xhirimin e dasmave.

MProduction gjithashtu ofron pako për xhirimin e ngjarjeve si përvjetorë të ndryshëm, eventet familjare si dhe rastet tjera të veçanta sipas kërkesës.

Ndërsa, për klientët e biznesit, MProduction ka krijuar pako speciale për konferenca dhe eventet e ngjajshme të kompanive apo organizatave të ndryshme që dëshirojnë t’i kenë të dokumentuara aktivitetet e tyre më të rëndësishme.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019