TEKSTESHQIP

Mr. Babushi
Champion
Lyrics
(Feat. Tini-G)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Champion" kënduar nga Mr. Babushi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.