A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mr.Gipa - To My Love  (Feat. Undefeated King & Toli)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/03/2012

2012-03-11T14:17:21

Featuring

Toli

Featuring

Undefeated King


Verse1
Ri ktu i merzitun e tu menu per ty/
E kejt ktu nter skom shpresa me mu kthy/
Skom qka me bo tjeter veq me bisedu me hanen/
Qa kom menu kejt per ty e per tardhmen/
Mvjen me bertit zonin tem kejt me ndijt/
Um vjen shum keq se ti ket nuk e ke dit/
Po ti je me at tjetrin e menon mu kthy naj dit/
Ti je me at tjetrin a menon per mu o shpirt/
Mfal se nashta u bona pak bajat/
Vet dije se kto fjal un i menoj nat per nat/
Veq niher me tpas afer e mem than ni fjal tbut/
Un per ty kesh tu dhan jeten vet ty me tu lut/
Sikur tkisha afer e mem than ni fjal te du/
Do tndihesha si mbret kejt boten me sundu/
Po ti je me at tjetrin a thu menon per mu/
A thu menon kto fjal qe prej zemre i kom shkruu/

Ref(2x)
Un pa ty smun vazhdoj Un pa ty smun jetoj Un pa ty kejt boten e urej UN PA TY

Verse2
Sikur tishte bota veq me fjal tkota/
Mem tha se tdu a knej mem haru/
A nuk tbohet mir se per ty jom ka kendoj/
Ket tekst tbukur dashurie ty ta kushtoj/
Nashta ti kto fjal nuk don as mi degju/
Po qa me i bo zemres qe pas teje o lishu/
SHpesh her naten filloj me u kujtu/
Per ato qaste tbukra qe zbashk i kem kalu/
Per ato puthje tomla qe ti mi ke dhuru/
Sa shpejt kto tmira ti i ke haru/
Se un edhe jeten per ty e kom dhuru/
Po ti kto sene aspak si ke kuptu/
Po najher shpresoj se ti ke mem kujtu/
Po lart ka 1 zot qe munet me gjiku/

Ref(2x)
Un pa ty smun vazhdoj Un pa ty smun jetoj Un pa ty kejt boten e urej UN PA TY

Verse3
Shum e flliqt ish kon kjo bot/
At qe ta don zemra mos me pas ngat/
Po kejt njerz thon se shpresa vdes e fundit/
Skom Zgjidhje tjeter vet me ju lut zotit/
Mem ardh niher te un me mi fshi pikat e lotit/
Me ma dhon ni puthje tembel vet per hater tlotit/
Se per ndryshe un skom me pa drit me sy/
Se per ndryshe jo un sun jetoj pa ty/
Ngoj kto fjal edhe bone zemren gur/
Ton jeten me tpas afer un sen qmallem kur/
Edhe pse dikujt tjeter i thu bur/
E thir bur vet me goj se me zemer jo kur/
Menoj se teprova besoj se ki mem fal/
Po per fund du mi than vetem 2 fjal/
Nket bot tflliqt na 2 sun u bashkum/
SHpresoj nboten tjeter shum shpejt kem mu taku/

Ref(2x)
Un pa ty smun vazhdoj Un pa ty smun jetoj Un pa ty kejt boten e urej UN PA TY


Ky tekst u dërgua nga  DastanKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019