Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mr.Safet - Shefiki Djali Jem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shefiki Djali Jem".
3. Video është e këngës "Shefiki Djali Jem", por nuk këndohet nga Mr.Safet.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mr.Safet - Shefiki Djali Jem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

22/09/2008

2008-09-22T13:29:52+00:00yeah

mr.safet
gengssta
qazimi , halimi, mr fazlia edhe mr haqifi.

shkojm..

ky sen osht per shefikin djalin tem te voglin pe dini

shkojm yeah mr.safet

ufa u ndal rryma mbeta ne terr po vjen zjadini pot njek me bager e tkapi te shti ty ne thes e vjen shefiki te shkel me mercedes edhe ato hiq pa marr hez qeshtu po shoh shoqe te kapi sikleti tash une dhe po vjen rafeti pa trimni me bmv me 300 ne shpejtsi

ridvani si mafi mazda ju ka bo ferizajli se armaturat kan zon me ju shtramu burimit i shkoj jeta ne mal tu luftu jem familje e madhe halitovit me na prek ju presim ne fyt kena fam ne kater ane me na prek jav qim at nan kreit me profesiona

kompjuterista , e bagerista e gomista njerz te fort qe duhem mu krenu qaj qe ka inati mundet me deshtu arsimi naseri haliti ruju s etash bomba kerrsiti krejt jem si mafii burimi per nje flal ta mshon grusht ne kry ah ah ah ah

lazimi edhe naseri qe 10 vjet te shpija nuk jan kthy zvicer gjermani m belgjik safet kosova eshte me ty met mshu thik qeshtu dhe armaturat rabrazni ridvani ika maru

qaza me shfajs aprat nenstop rrin tu punu baba me zagar ne mal u dashuru halimi si han aj sen haqifi u bo sikur me pas shkel treni qeshtu po doket sen me jav maru a pe sheh qe mr.safeti shum u kshillu po ban muzika asi me trika deri sa e kan marr vesh kreit amerika

freestyle kurr pa nal po du me ju than kush na ka inati jav qim at nan tash edhe ni sen po me than me ma prek shefikin dikush jav qi at nan shefiki bekimi rafeti e ridvani ramadani haliti naseri e arsimi safeti burmi e lazimi jem familje e madhe qaj qe na del perpara kem me shpullat me dissirat me muzika me rre me trika e tani e sheh keshin edhe amerika

qeshtu te ngulet thika kerkun ski ku me shku a pe sehn qe rruga tu ka blloku pot kallxoj qe me neve mu shtu 1 2 3 4 5 6 shqiptar ne vend ta barit ja kan nis po pin kasht un jam qaj narkomini i barit qe kam pi hajde kush ma ban mu me sy i kam pi i kam lan qaj qe ma ka inatija qi at nan
shum e senin e kam provu vdekje krejtvee


Ky tekst u dërgua nga Vlora Gg1
Më Shumë Këngë Nga Mr.Safet:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet