TEKSTESHQIP

Mr X
Party
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Party" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, ky krijim muzikor vjen para audiencës i plotësuar me shije edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 16 Qershor 2015.