TEKSTESHQIP

Mr X
S'e Bojna Si Ti
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'e Bojna Si Ti" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt lansohet në ekranet tona i plotësuar edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua më 28 Nëntor 2015.