A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Muharrem Ahmeti - Moj Katile Ca Me Ke Bo

Muharrem Ahmeti - Eja Eja

Muharrem Ahmeti - Luj Me Mu Cike Luj

Muharrem Ahmeti - Vetem Harem

Muharrem Ahmeti - Me Mysafirë

Muharrem Ahmeti - Zemra Ime

Muharrem Ahmeti - Meli Meli

Muharrem Ahmeti - Mihone

Muharrem Ahmeti - Fejesa (1999)

Muharrem Ahmeti - Aferdita (2004)

Daim Lala & Muharrem Ahmeti - Oj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Dërgo një album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019