Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Ma lehte pa lot Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

A thu asht ma leht pa dhimbje
A thu ma bukur pa lote
A thu ti ke me u kthye
Dhe prap me qen na te dy
A thu me eshte fati i tille
A thu gjithmon me vujtje
A thue ti dot me kthehesh
Dhe prap me qen na te dy

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur te lind
Mbas diellit prap shi dot kete
Kshtu asht me te vertete

Ndoshta te tille e kam fatin
Ndoshta gjithmone me vujtje
Ndoshta ti kurr sdot me kthehesh
Edhe kjo ngjan nket jet

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur te lind
Mbas diellit prap shi dot kete
Kshtu asht me te vertete

Ky tekst u dërgua nga TolushjaPublikimi: 03/12/2012


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 1


Muharrem Qena - Ma lehte pa lot
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma lehte pa lot".
3. Video është e këngës "Ma lehte pa lot", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.