Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Kthehu Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

2X kur me merr malli lote e mi than me shami tone qe e mbaj ne gji dhe pse jom une ne gurbet mendej e ka tek ty

2X shpejt dote kthehem te kthehem ket kti rujse besen te lutem me prit se pa ty syt drit nuk po me shohin drit

o shpirt me prit ne telefon nuk mundem me thirr me pikon loti e kam veshtir te ti e dashur dote vi do te porqafohmi

3x shpejt do kthehem ket kti ruje besen te lutem me prit se pa ty syn nuk po me shohin drit o shpirt me prit


Ky tekst u dërgua nga Lyra

Murat Gjoniku - Kthehu Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu Ti".
3. Video është e këngës "Kthehu Ti", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0