Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Shkodranja Më La Pa Mend Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ne kyt vend ka bukuroshe
Ne cdo ven e ne cdo qoshe
Shkodranja e ka met bleme
Ndaq per miss e manikeme 2x

Prej Diber ne Vlon
Nga Durresi e ne Tirane
I kalova krejt me ven
Veq Shkodranja mla pa mend 2x

Hajt Shkodrane luj ne valle
Se dashnija e paste hallalle
Ti me kall e me tranu
Ti shitijen pesh me qu 2x

Prej Diber ne Vlon
Nga Durresi e ne Tirane
I kalova krejt me ven
Veq Shkodranja mla pa mend 2x


Ky tekst u dërgua nga Esii B0o

Murat Gjoniku - Shkodranja Më La Pa Mend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shkodranja Më La Pa Mend".
3. Video është e këngës "Shkodranja Më La Pa Mend", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0