Më mbaj mend (për 1 muaj)


Murat Gjoniku - Engjell Je

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Engjell Je".
3. Video është e këngës "Engjell Je", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Murat Gjoniku - Engjell Je  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Boom Boom"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Plagen qe kam ne zemer
Dhimbja qe ka nje emer
Ditet qe shpejt kaluan
Dhe jo nuk u harruan 2x

Engjull je e Engjull ike
Syri yt shum me mungon
Zemren time e vraktise
Kjo vetmija po me cmend 2x

Ndoshta ti sme beson
Ne zemer shum me mungon
Loti qe po pikon
Gjithmon ty te kujton 2x

Plagen qe kam ne zemer
Dhimbja qe ka nje emer
Ditet qe shpejt kaluan
Dhe jo nuk u harruan 2x


Ky tekst u dërgua nga Ester Effin Inna
Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet