Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Dy Zemra Dy Shpirta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Murat: Asht e Bukur asht e emble vetem nje Fjali asht e qmuar asht e Vlefshme Fjala Dashuri, Dashuria vjen e shtohet Shpirti Dashurohet, Krejt Botes i kam tregu Sa TE DU!

Une ty Te Doja Dhe Ti Me Don hade moj oj zemer mos u bej Pishman, Je E mir po Me Pervlon Zanin kur Jaou N`Telefohn, Sa e Mir qe je e embel qe je, shpirti im i vogel Kur te shoh ma humb kangen e Zanin Sa Te dua Ty Yeah¨! Je shum Hani.

Ref.Dy Zemra Dy Shpirta Besen e Kan dhan, asht si Forc e Botes Smund kush qe Ti Ndajn

Dy Zemra dy shpirta Besen e Kan Dhan, Asht e forc e Botes Smund kush qe ti Ndajn..

Murat: Je per mu E Jam per Ty Jemi Si Dy Sy, Lumi Une qe tpata Fat Me Ty Jam Rehat, Ne Mes Neve Ska Pengesa, Jo Nuk Luhet Besa, E Kam shkru Brenda Ne Zemer veq nje Emer.

Shpesh Un pot thirri Ntelefohn Facebook, Sms a nuk Mjafton, Ti Puthi Buzet ti Kafshoj, Fryma Le Tum Nalet e Merrritoj,Sa e Mir qe Je e Amel je,shpirti im i vogel Kur te shoh ma humb kangen e Zanin Sa Te dua Ty Yeah¨! Je shum Hani.

Ref.Dy Zemra Dy Shpirta Besen e Kan dhan, asht si Forc e Botes Smund kush qe Ti Ndajn

Dy Zemra dy shpirta Besen e Kan Dhan, Asht e forc e Botes Smund kush qe ti Ndajn..

Dy Zemra Dy Shpirta
( Un ty Te doja dhe ti Me don)
Asht si Forc e Botes
( Ti puthi Buzet e Ti Kafshoj)
Dy Zemra Dy Shpirta
( Je e Mir Pom Perrvolon)
Asht So Forc e Botes
( Fryma Le Tme Nalet e Merritoj)

Ref:Dy Zemra Dy Shpirta Besen e Kan dhan, asht si Forc e Botes Smund kush qe Ti Ndajn

Dy Zemra dy shpirta Besen e Kan Dhan, Asht e forc e Botes Smund kush qe ti Ndajn..

ENDEE!!!


Ky tekst u dërgua nga Emanuelii

Murat Gjoniku - Dy Zemra Dy Shpirta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dy Zemra Dy Shpirta".
3. Video është e këngës "Dy Zemra Dy Shpirta", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0