TEKSTESHQIP

Mursel Murseli
Merre Zemren Tande
Lyrics

sonte qenka nata
kur ta them tverteten
kto 2-zemrat tona njera-tjetren e gjeten
premtimin e mbaj
dhe po te premtoj
ti do tjesh e imja
shum te dashuroj
ref 2x
merre zemren tane
mbylle me 7-dry
do ta gjej menyren ooo
zemer kam me t hy.

bukurija jote
shpirtin ma ngacmon
buzeqeshja e jote sa me disponon
premtimin e mbaj
dhe po te premtoj
ti do tjesh e imja
shum te dashuroj

ref 4x
merre zemren tane
mbylle me 7-dry
do ta gjej menyren ooo
zemer kam me t hy.

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor përcillet online me profesionalizëm me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 30 Janar 2014.
Rryma muzikore:
Etno
Renditja:
Top 200