TEKSTESHQIP

Murtez Xhaferi
Foto Foto
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Foto Foto" kënduar nga Murtez Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këtë këngë ka punuar tekstin vetë këngëtari.