Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mustafa Ceceli - Can Parcam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Can Parcam".
3. Video është e këngës "Can Parcam", por nuk këndohet nga Mustafa Ceceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mustafa Ceceli - Can Parcam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

07/02/2017

2017-02-07T05:00:02+00:00Kalemin günahı yok söz bittiyse
Çıksın yerinden göz değdiyse
Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz


Can parçam tut ellerimi
Sakın bırakma ölene kadar
Sınıyor Hak belli ki bizi
Beraber uyuturuz derdimizi


Ah be gül goncam gel gir canıma
Sakın çıkma geçti diyene kadar
Bak gör önümüzdeki bahar
Unutmuş olacağız bu günleri


Ömrümün devamı yok sen gidersen
O son günüm olsun sensiz gülersem
Yaşanıyormuş nefessiz yanıyorum ben ateşsiz
Dualarım dilsiz Allaha yaşatmasın sensiz.


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë Këngë Nga Mustafa Ceceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet