Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mustafa Ceceli - Islak İmza

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Islak İmza".
3. Video është e këngës "Islak İmza", por nuk këndohet nga Mustafa Ceceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mustafa Ceceli - Islak İmza  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/10/2015

2015-10-15T09:00:00+00:00Bu benim sevdam sen olmasan bile
Gün geçmiyor ki adını yaad etmeden
Eyvah demeden of demeden
Hiçbir şey beklemeden

Kimseyi koyamam yerine
Orası hep senin kalacak
O yara ıslak imza kalbimde
Sonuna kadar seninle atacak

Sevdim sana rağmen hiç vazgeçmedim
Bu hüzün bu mutluluk inan ki kusursuz bir bütün
Sen gel demeden sana gelmeden
Şikayetim yok yük benim yüküm


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë Këngë Nga Mustafa Ceceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet