Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mustafa Ceceli & Maher Zain - O Sensin Ki

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Sensin Ki".
3. Video është e këngës "O Sensin Ki", por nuk këndohet nga Mustafa Ceceli & Maher Zain.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mustafa Ceceli & Maher Zain - O Sensin Ki  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/06/2016

2016-06-18T10:35:07+00:00O sensin ki aşkın yolu
En muhteşem Allah kulu
İnsanlara dogru yolu
Sen gösterdin ey Muhammed

O sensin ki aşkın özü
Yaradanın bakan gözü
İnsanlığın en son sözü
Senin dilinden Muhammed

O sensin ki bilinmeyen
Ama her yerde görünen
Uzun yavaş hep gidilen
Senin yolundur Muhammed

O sensin ki aşkın özü
Yaradanın bakan gözü
İnsanlığın en son sözü
Senin dilinden Muhammed

O sensin ki azametsin
Hem de büyük merhametsin
Söylenen her hecedesin
Güzel sensin ey Muhammed

O sensin ki sonsuzluksun
Var da sensin yok ta sensin
Nokta da alem de sensin
Dost ta sensin ya Muhammed


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë Këngë Nga Mustafa Ceceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet