Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mustafa Ceceli - Ask Adına

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ask Adına".
3. Video është e këngës "Ask Adına", por nuk këndohet nga Mustafa Ceceli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mustafa Ceceli - Ask Adına  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/02/2017

2017-02-07T05:00:01+00:00Dün gibi hatırlarım zorlanmam
Hiçbir zaman çıkmadın ki dünyamdan
Gülüyordum bugün biraz iyiydim sanki
Yaşananlar yine birden aklıma geldi

Gülüyordum bugün biraz iyiydim sanki
Yaşananlar yine birden aklıma geldi

Senin hiç duymadığın hiç bilmediğin bir şey var
Evet bazı sözleri söylemez insan hep saklar
Ama şimdi duy beni tek sana deli biri var
Bak hep yüzleri gülen melekler bile durgunlar

Her gece hayalin hep karşımda
Uyandığım anda biten bir rüya
Gülüyordum bugün biraz iyiydim sanki
Yaşananlar yine birden aklıma geldi

Senin hiç duymadığın hiç bilmediğin bir şey var
Evet bazı sözleri söylemez insan hep saklar
Ama şimdi duy beni tek sana deli biri var
Bak hep yüzleri gülen melekler bile durgunlar

Senin hiç duymadığın hiç bilmediğin bir şey var
Evet bazı sözleri söylemez insan hep saklar
Ama şimdi duy beni tek sana deli biri var
Bak hep yüzleri gülen melekler bile durgunlar

Nasıl olsa bir şekilde seni görücem bir gün
Ya da bitiyor nefesim sonda yine ölücem her gün
Ya bir tek gün bile karşımda bir daha durma
Ya da tekrar gelip söz ver bana sen burda
Bu aşk adına


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë Këngë Nga Mustafa Ceceli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet