A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mustafa Ceceli & Ravi Incigoz - Seker


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/04/2014

2014-04-14T11:10:51

Elim Elindeyken En Sihirli Kilit
Hep Mutluluğa Açılır
Essin Dertler Nerde Eserse
Gülüşünle Hepsi Dağılır

Önce Kalbime Sonra Evime
Girdin ya Nasıl Mutluyum
Şeker Yapışmış Sanki Diline
Bu En Tatlı Şey Duyduğum

Hayat Dediğin Sanki Kaç Sene
Ama Aşklar Ölümsüzdür
Senin Aşkın Benim Aşkıma
Çok Yakışacak Bir Ömür


Ky tekst u dërgua nga Gissa
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019