Më mbaj mend (për 1 muaj)

Myslym Lela - Zemra Mu Dogj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Zemra mu dogj,
c'mu dogj e mu poq,
sevdaja s'mu hoq,
o lal nga bukuri e saj,
amani amani,
sec mu dogj ky xhani,
si tja bej i mjeri,
as vet un nuk e di.

Gjith njerzimi le ta di,
vec sevdaja ska kufi,
gjith njerzimi le ta di,
vec sevdaja ska kufi.

Una vet e kam provuar,
si n'rini e ne pleqni,
una vet e kam provuar,
si n'rini e ne pleqni.

Kush niset me bo sevda,
ne moshe te pleqeris,
kush niset me zon sevda,
ne moshe te pleqeris,
mjer ate qe e rren menja,
kerkon vitet e rinis,
mjer ate qe e rren menja,
kerkon vitet e rinis.

Jasaman moj manushaqe
a sma fal pak dashunin
jasaman moj manushaqe
a sma fal pak dashunin

Ne gjith vendet e ksaj bote
kudo qoft pleq dhe te ri
ne gjith vendet e ksaj bote
kudo qoft pleq dhe te ri

kudo qoft pleq dhe te ri


Ky tekst u dërgua nga  Tirona2021Myslym Lela
Publikimi: 21/01/2014


Myslym Lela - Zemra Mu Dogj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Mu Dogj".
3. Video është e këngës "Zemra Mu Dogj", por nuk këndohet nga Myslym Lela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Myslym Lela:


Komente 0