Më mbaj mend (për 1 muaj)

N.A.G - Jeta Vshtir (Feat. Angel)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I nother's so thing
in the weke there small
I cere noshing from
the look your em Jeee
You fel to name the foll
s'name Jeta e sotit

Hapi kyre te jetes
Po pritoj ma shum hahahaahhaha
me fal qe se shkrujta krejtNuk kemi video për këtë këngë.


N.A.G
Publikimi: 28/03/2016


N.A.G - Jeta Vshtir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeta Vshtir".
3. Video është e këngës "Jeta Vshtir", por nuk këndohet nga N.A.G.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga N.A.G:


Komente 0