Më mbaj mend (për 1 muaj)

N-ec A.k - Ti Je Ajo (Feat. Mobby)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[Verse 1 - N-EC A.K]
dit me shi at dit kur t'pash ndjeva diqka shum thell n'zemer//
skom pa si qekjo femer, m'la pa text pa ta dit at emer//
u munova mu permbajt me majt veten pa kqyr met nguc//
ni diqka e leht prej trupin um shtyke me ta prek at buz//
ata sy du me ti pa, met pas ngat qdo qast t'jetes//
nese s't'boj temen, at'her fajin ja lo vetes//
fletes ja qes kto sene, t'dedikume per ty baby//
kom menime neper kry, a m'do a jo, maybe//
n'qdo mnyr du me kon un ti e du ti me kon un//
du me kon na dy bashk dej sa t'vjen aj fund//
sot o nat e qet, dal kqyri ku u takum//
garant ko me bo naj akt nese ty ko met humb//

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
tii jeeeee

[Verse 2 - MoBBy]
ishte nat me shi at nat kur u pam ne te dy//
me shikove ne sy te shikova dhe un ty//
vazhduam nga nje fjal gjith bota u ndal//
kur te thash kur me the si quhesh mfal//
ombrellen e hapa mbi kok ta leshova//
pikat e shiut ndalen rrugen time mora//
nxitoja rrugen ta kaloj koken kisha mrapa//
drit e henes beri t'ishte me e bukur nata//
nje te qeshur e verejta nga larg
sdo ta harroj kurr at qast
ai shikim ngjalli dashuri do te pres të ta dhuroj TY

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
ti jeeeee

[Verse 3 - N-EC A.K]
a thu loqk je n'at gjendje prej asaj dite//
m'dul zemer prej goje edhe pse nuk e prite//
kur tha du me kan me mu gjithmon, n'buzqeshje e n'lot//
zemer ksi lloj gzimi s'kom pas kurr qe pe perjetoj sot//
ti e ki ni ven, gjithmon n'zemren tem//
qi don per me dit se qa je per mu perqafom tanaj lem//
kqyrem n'sy e kupton se qfar vlere ki per mu//
ti je 1 e un jom 1 bashk jem 1 ska me menu//

[Reffren - MoBBy]x2
Ti je ajooo qe s`me le te qet
ti je ajo me t`vertet
tii jeeee ajoo
ti jeeeee

[Outro - N-EC A.K]
yeah, shum sene n'ket jet, nuk ndodhin veq rasisht


Ky tekst u dërgua nga BleriimN-Ec A.K
Publikimi: 29/04/2008


N-ec A.k - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga N-ec A.k.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga N-Ec A.K:


Komente 0