TEKSTESHQIP

Nada Gjyriqi
O Qerpik Me Rema
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Qerpik Me Rema" kënduar nga Nada Gjyriqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.