TEKSTESHQIP

Nada Gjyriqi
Bilbil Me Penda Jeshil / I Hipa Pampurit
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bilbil Me Penda Jeshil / I Hipa Pampurit" kënduar nga Nada Gjyriqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.