TEKSTESHQIP

Naim Berisha
K'tu I Thone Gjergj Elez Alia
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "K'tu I Thone Gjergj Elez Alia" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.