TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Mos Ma Luj Njat Vetullo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Luj Njat Vetullo" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.