TEKSTESHQIP

Naim Berisha
Ne Vendlindje Bien Tupanat
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Vendlindje Bien Tupanat" kënduar nga Naim Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.